Į Pradžią Fotografijų paroda bibliotekoje

Fotografijų paroda bibliotekoje

2019-03-05

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje nuo kovo 4 dienos veikia telšietės Alinos Stonkutės-Čapienės fotografijų paroda „Atvirlaiškiai Tau“. Fotografijose vaizduojami Telšių miesto vaizdai, akcentuojama Telšių Šv. Antano Paduviečio katedra. Nuotraukose įžvelgiamas metų laikų ciklas, todėl kiekviena jų savita, skleidžianti tam tikrą nuotaiką. Taip pat kiekvienai fotografijai autorė priskyrė po atvirlaiškį.

1.1.

Alina Stonkutė-Čapienė, įžengusi į gražų savo gyvenimo rudenį, atrado naują pomėgį – fotografiją, tapo Plungės ir Rietavo fotoklubo „Žybt“ nare, tad kasdien, ir ne po vieną kartą, žemai lenkiasi prieš visa, kas šventa šioje žemėje ir skuba dalinti tas akimirkas žmonėms.

Autorė mėgsta savo fotografijomis pasidalinti su kitais bendraminčiais, gausu jų socialiniuose tinkluose. Moteris, fiksuodama trapiausius, paslaptingiausius, rodos, neaprėpiamus gamtos vaizdus, prie kiekvieno iš jų prideda gyvenimiškų minčių eilutes.

Savo pirmosios parodos „Atvirlaiškiai Tau“ fotografijomis autorė dalijasi su Radviliškio krašto žmonėmis visą 2019 metų kovo mėnesį.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos