Į Pradžią Dovanos Viešajai bibliotekai

Dovanos Viešajai bibliotekai

2019-04-09

zoomed e.vaisniene-001Mūsų Viešoji biblioteka vėl sulaukė Radviliškio garbės pilietės Elonos Vaišnienės, gyvenančios JAV, paramos. Šįkart ji nupirko ir skaitytojams padovanojo du 2018 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijos išleistos vertingos knygos „Nailono uždanga" (autoriai Rūta Stanevičiūtė, Danutė Petrauskaitė, Vita Gruodytė) tomus: „Šaltasis karas, tarptautiniai mainai ir lietuvių muzika" ir „Lietuvių muzikų užsienio korespondencija 1945–1990".
Elona Vaišnienė Radviliškio viešajai bibliotekai geranoriškai ir aktyviai padeda jau daugelį metų. Ji finansuoja kai kuriuos bibliotekos projektus, globoja Žaisloteką, kuri ir buvo įkurta jos pastangomis, nuperka įvairių spaudinių, kitaip padeda.