Į Pradžią 2019 m. gegužės 31 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks

2019-04-18

TARPTAUTINIS PASAKŲ SEKIMO ČEMPIONATAS

„VIENĄ KARTĄ GYVENO...“

pasaka 2Čempionate dalyvauti kviečiami pasakotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Šis renginys vyks Viešojoje bibliotekoje gegužės 31 d. Renginio metu veiks knygų (pasakų) vaikams ir suaugusiesiems mugė, skirtinguose skyriuose bus pristatomos pasakų knygų parodos.

Dalyviai, norintys dalyvauti čempionate, iki 2019 m. gegužės 15 d. turi pateikti dalyvių registracijos anketą (nuostatų 1 priedas).

Pasakų sekimo čempionato dalyviai bus skirstomi pagal amžiaus grupes: vaikai, tėvai, seneliai. Renginio metu bus sekamos savos kūrybos ir jau žinomos pasakos. Po čempionato bus išleistas gražiausiai pasektų ir čempionato nugalėtojų pasakų kompaktinė plokštelė.

Tikimės, kad kvietimas dalyvauti čempionate Jus sudomins!

TARPTAUTINIO PASAKŲ SEKIMO ČEMPIONATO NUOSTATAI-DALYVIO ANKETA