Į Pradžią Nuotolinės paslaugos Radviliškio viešojoje bibliotekoje

Nuotolinės paslaugos Radviliškio viešojoje bibliotekoje

2020-04-03

Radviliškio viešoji biblioteka laikinai  teikia tik nuotolines paslaugas.  Jos atveria neribotas galimybes skaitančiai ir besimokančiai visuomenei – interaktyvios mokymo programos, nuotolinis mokymasis, kultūros, istorijos ir paveldo pamokos, elektroninės knygos ir kt. Virtualus pasaulis puikiai tinka ne tik mokymuisi, savišvietai, bet ir laisvalaikiui leisti. Tad dar kartą primename Radviliškio viešosios bibliotekos  nuotolines paslaugas ir kviečiame jomis naudotis.

Leidyklos „ Vyturys“ skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona

Leidyklos „ Vyturys“ garso knygos čia: http://bit.ly/vyturioknygos

Interaktyvi biblioteka  www.ibiblioteka.lt

Joje galite skaityti daugiau kaip 2000 lietuviškų visateksčių el. knygų. Užsisakyti jas labai paprasta. Turintiesiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą papildomai registruotis nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Šios paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti būtinas interneto ryšys. Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų, šį laikotarpį galima pratęsti du kartus. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.

Virtualus kultūros paveldas  www.epaveldas.lt

Tai vienas gražiausių ir vertingiausių šalyje vykdomų skaitmeninimo projektų, teikiantis vartotojams prieigą prie Lietuvos kultūros paveldo. Šiame milžiniškame skaitmeniniame lobyne greitai ir patogiai rasite tūkstančius meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Šiuo metu galima skaityti daugiau nei 1705 lietuvių autorių kūrinių, parengtų net penkiais leidybiniais formatais (EPUB, MobiPocket, PDF, HTML ir TXT), vartyti dokumentinį paveldą, peržiūrėti muziejines vertybes, klausytis muzikos ir kitų garso įrašų.

EBSCO  bazė besimokantiems http://search.ebscohost.com

Bibliotekos skaitytojams naudotis duomenų bazėmis ne bibliotekoje suteikiami individualūs slaptažodžiai. Kreiptis į bibliotekos darbuotojus  tel.:  8 (422) 51398

Kviečiame nesustoti ir savo skaitmeninius įgūdžius tobulinti mokantis savarankiškai!

https://www.epilietis.eu/

https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis/

Kur kreiptis?

Jei turite klausimų dėl paslaugų, galite užduoti „Klausk bibliotekininko“