Į Pradžią Siūlome pristatyti savo darbus!

Siūlome pristatyti savo darbus!

2020-04-06

Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Mokyklų bendruomenių metais. Pagrindinis to tikslas – stiprinti Lietuvos mokyklų bendruomenes, įtraukiančias mokinius, tėvus, mokytojus bei kitus mokyklos darbuotojus, įgalinti šias grupes nuosekliai ir aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime, plėtoti demokratijos procesus mokyklose, kurti dialogą tarp atskirų mokyklos bendruomenės grupių, taip ugdant bendrąsias kompetencijas, gerinant akademinius pasiekimus, didinant pasitenkinimą darbu bei užtikrinant saugią ir pozityvią emocinę aplinką. Minėdama šiuos metus ir siekdama visiems parodyti, ką esate nuveikę, sukūrę, Radviliškio viešoji biblioteka siūlo pristatyti savo darbus (literatūros, dailės, technologijų ir kitus) virtualioje bibliotekos socialinio tinklo Facebook aplinkoje. Savo darbus ir trumpą pristatomos parodos videovaizdą ar aprašymą siuskite adresu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Radviliškio viešoji biblioteka