Į Pradžią Vaikams – prasmingos dienos stovykloje

Vaikams – prasmingos dienos stovykloje

2020-07-26

Vaikų vasaros stovykla bibliotekoje vyks liepos 27-rugpjūčio 1 dienomis.

Radviliškio rajono savivaldybė skyrė lėšų Viešosios bibliotekos parengtam projektui „Atsakingo jaunojo piliečio stovykla“ (autorė – bibliotekos kultūrinių projektų vadovė Jolanta Kvedarienė)vaikų vasaros stovyklai ir kitai  neformaliojo vaikų švietimo veiklai organizuoti.

Stovyklos tikslas – prisidėti prieJungtinių Tautų  susitarimo  dėl 17 Darnaus vystymosi tikslų (DVT) realizavimo. Lietuva, kaip ir kitos šalys, įsipareigojo DVT įgyvendinti iki nustatytos datos – 2030 m.

Stovyklos metu bus akcentuojami 6 DVT:

gera sveikata;

tvarūs miestai ir bendrijos;

atsakingas išteklių naudojimas;

gyvybė vandenyje;

darnus sausumos naudojimas;

taika ir teisingumas.

Tai – dieninė 6 dienų stovykla, dalyvius užimanti nuo 10 iki 15 val. (išvykų metu iki 18 val.). Stovykloje bendras vaikų skaičius – 15.  Vaikai – mūsų bibliotekos vaikų literatūros skyriaus skaitytojai.

Stovykla aprėps įvairias veiklas, kuriose talkins projekto partneriai. Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus Radviliškio filialas prisidės organizuojant edukaciją-susitikimą su tautodailininku Edmundu Gaubu. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras suorganizuos aktyvių sportinių užsiėmimų.Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras   skaitys paskaitą apie sveikatos stiprinimą. Savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis vaikams pristatys 16 DVT. Prisidės ir Jūrų muziejus, Delfinariumas Klaipėdoje.

Stovyklautojų laukia turiningos dienos.

Viešosios bibliotekos informacija