Į Pradžią Skaitmeninės savaitės renginiai sulaukė susidomėjimo

Skaitmeninės savaitės renginiai sulaukė susidomėjimo

2021-03-29

Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, jos Šeduvos miesto ir 23 kaimo filialai prisijungė prie Skaitmeninės savaitės renginių, pakviesdamos į juos savo lankytojus, skaitytojus.

Nuotolinius mokymus pagal rekomenduotas temas vedė Viešosios bibliotekos, Šeduvos miesto, Tyrulių, Baisogalos, Šaukoto, Palonų filialų bibliotekininkės. Šiaulėnų filialas pristatė  kraštotyrinę programą „Šiaulėnų kraštą atrask interaktyviai“.

Nuotoliniuose skaitmeninės savaitės  renginiuose mūsų rajone iš viso dalyvavo 483 lankytojai.

Tai akivaizdžiai paliudijo nuolat vykusių gyventojų mokymų naudą: žmonės drąsiau jungiasi prie nuotolinių renginių, siekia įgyti įvairesnių žinių ir jomis vis aktyviau naudojasi savo kasdieniniame gyvenime.

Viešosios bibliotekos informacija