Į Pradžią Svarbiausia bibliotekoms metų savaitė

Svarbiausia bibliotekoms metų savaitė

2021-04-23

Startuoja Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuojama 21-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė – svarbiausias bibliotekoms metų akcentas. Šiemetės jos, vyksiančios balandžio 23–29 d., šūkis – „Nauja realybė – naujos formos“. Tokią temą padiktavo pats gyvenimas: pandemija su savo netikėtais iššūkiais ir problemomis pareikalavo prisitaikyti dirbti, mokytis, bendrauti naujais būdais ir formomis naujoje realybėje.

Į tradicinės savaitės kryptį atliepia ir Radviliškio viešoji biblioteka. Tarp tuo laiku numatytų jos renginių – parodos, seminaras bibliotekininkams, akcija, kurios metu bus nemokamai išduodami Skaitytojo pažymėjimai. Paminėsime Pasaulinę knygos dieną, aptarsime savo veiklą dabartiniame etape. Panašiai šią savaitę planuoja ir Viešosios bibliotekos filialai. Laikantis karantino reikalavimų, dauguma Nacionalinės bibliotekų savaitės renginių rajone vyks nuotoliniu būdu, Viešosios bibliotekos svetainėje, jos ir filialų feisbuko paskyrose.

Kviečiame dalyvauti, pabūti kartu su savo biblioteka!