Į Pradžią Europos egzaminas 2021

Europos egzaminas 2021

2021-05-05

Dvyliktą pavasarį rengiamas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje konkursas kviečia pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą, sužinoti ką nors naujo apie Europą ir taip paminėti artėjančią Europos dieną.

Kviečiame jus pasižymėti kalendoriuje gegužės 7 dieną, o egzamino dieną spręsti užduotis portale www.europosegzaminas.lrt.lt. Egzaminą spręsite ne ilgiau, nei geriate kavos puodelį! 

Geriausiai pasirodę egzamino dalyviai laimės puikių prizų. Prisijunkite prie „Europos egzamino“ dalyvių ir nepraleiskite naujienų ČIA.

Susitikime gegužės 7 d. prie virtualių „Europos egzamino“ ekranų!

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.  arba tel. +370 699 74591.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija. Projektą globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Projekto draugai – Užsienio reikalų ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Jaunimo Europos komanda, „Europe Direct“ informacijos centrai ir DIGI klasė.

„Europos egzamino“ organizatoriai