Į Pradžią Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas „VIENĄ KARTĄ GYVENO...“ 2021

Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas „VIENĄ KARTĄ GYVENO...“ 2021

2021-05-26

Viešosios bibliotekos darbuotojai pristato projektą, kurį įgyvendindami siekia atgaivinti senąsias lietuviškas tradicijas, pagerbti geriausius pasakų sekėjus, pakviesti įvairių kartų žmones į renginį, kuris, tikimąsi,yra visiems dalyviams vienodai įdomus, reikšmingas, vienijantis skirtingų kartų, socialinių sluoksnių bei specialybių žmones, mažinantis socialinę atskirtį ir buriantis atitinkamą bendruomenę.

Renginio metu bus sekamos  savos kūrybos ir jau žinomos pasakos. Vertinimo komisijos pirmininkė, etnologė Gražina Kadžytė komentuos dalyvių pasirodymus, ves kūrybines dirbtuves, Teta Beta (Bernadeta Lukošiūtė) paseks  pasaką. Čempionato metu skirtinguose Viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose bus pristatomos pasakų knygų parodos (suaugusiems, vaikams, kritinė literatūra).

Pasakų sekimo čempionato pradžia 10.00 val.

Po čempionato bus išleistas gražiausiai pasektų ir čempionato nugalėtojų pasakų kompaktinė plokštelė.

Laukiame susitikimo su Jumis pasakiškame renginyje!

Dalyviai, norintys dalyvauti čempionate, iki 2021 m. gegužės 25 d. turi pateikti dalyvių registracijos anketą internete https://forms.gle/L5HjMRwXksb6pdCU8 arba pateikti raštu (nuostatų 1 priedas).

Čempionato koordinatorė – Jolanta Kvedarienė, Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių projektų vadovė, mob. 8 614 03890,  el. p.  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Renginio nuostatai