Į Pradžią Vartotojų pasitenkinimo bibliotekos ar jos filialo teikiamomis paslaugomis klausimynas

2021-06-09

Pasitikrinti savo kelio, dienų, veiklos kryptį, įvertinti save laike ir laiką savyje – natūrali būtinybė ir žmogui, ir įstaigai. Tik tokia  peržvalga įgalina tolesnę sėkmę, pažangą, laiduoja tai, kam esame pašaukti ir įpareigoti – veikti žmonių labui. Tokia analizė ypač prasminga ir veiksminga, atsirėmus į nuomonę tų, kuriems nesvetimi tavo kasdienybė, darbai, kurie visoje dienų kelionėje yra tau dėmesingai, bičiuliškai nusiteikę ir pasiryžę geranoriškai padėti. Tokie savi ir svarbūs mums esate Jūs. Štai kodėl prieš Jus – ši anketa. Jūsų atviri, apgalvoti atsakymai – mūsų kokybiškesnio, tuo pačiu labiau Jūsų ir laikmečio poreikius atitinkančio darbo laidas. Tad kviečiame: nelikite abejingi šiam klausimynui, kurio atsakymai, tikime, prisidės prie bendro gėrio. Nuoširdžiai dėkojame!

Nuoroda į klausimyną: https://forms.gle/ddb3R7uTAj9CKvCv5