Į Pradžią 2021 m. liepos 9–rugpjūčio 8 dienomis keisis kai kurių bibliotekos paslaugų teikimo tvarka

2021-07-07

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Liepos 9–11 d. Radviliškio viešosios bibliotekos skaitytojai knygas galės užsakyti bibliotekoje arba telefonu 8 422 51398.

Svarbu! Rugpjūčio 2 d. bus atliekamas mūsų bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Vartotojai nebus aptarnaujami.

Svarbu! Nuo liepos 9 iki rugpjūčio 2 d. portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų.  Nurodytu laikotarpiu nauji skaitytojai bus registruojami tik jiems atvykus į viešąją biblioteką arba jos filialus.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt mūsų bibliotekos skaitytojams teikiama: tel. 8 422 51398 ir el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.