Į Pradžią Dalyvaukite piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“!

Dalyvaukite piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“!

2021-10-20

Jums rūpi gamta? Domitės ekologija ir tvariu gyvenimo būdu? Ir dar patinka piešti? Vadinasi, ieškome būtent Tavęs! Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia Šiaulių miesto ir rajono 7–8 klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“.

Dalyviai turi sukurti piešinius apie gamtosaugą, ekologijos problemas, atskleisti, kokia yra ar turėtų būti gamta ir iki lapkričio 12 dienos pristatyti į Bibliotekos administraciją (K. Korsako g. 10) arba nuskenuotus piešinius siųsti el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Kitoje piešinio pusėje turi būti nurodytas autoriaus vardas, pavardė, amžius, mokymosi įstaigos pavadinimas. Taip pat turi būti nurodyti ir mokytojo vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys: telefono numeris ir el. paštas.

Darbus pagal vertinimo kriterijus vertins sudaryta vertinimo komisija.

Komisija, vertindama piešinius, atsižvelgs į temos suvokimą ir atskleidimą, meniškumą ir originalumą.

Informacija apie konkurso rezultatus bus paskelbta lapkričio 16 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt  ir Facebook paskyroje.

Iš visų dalyvių bus išrinkta 12 laimėtojų, kurių kūrybiniai darbai atsidurs 2022 metų kalendoriuje, kurio viršelį kurs dailininkė SIGUTĖ ACH.

Išrinktiems piešinių autoriams bus įteikti diplomai, organizatorių įsteigti prizai ir kalendoriai.

Kviečiame susipažinti su konkurso NUOSTATAIS;

Taip pat visi konkurso dalyviai spalio 27, 29 d. ir lapkričio 3 dienomis turės galimybę dalyvauti nuotolinėje dailės pamokoje su dailininke SIGUTE ACH.

Jei kyla klausimų, galima kreiptis tel. (8 41) 52 50 05 arba el. paštu  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Organizatorė – Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Partnerės: Radviliškio rajono viešoji biblioteka, Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Piešinių konkursas organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių savivaldybės dalinai finansuojamą projektą „EKOBIBLIOTEKA: rytojaus kūrėjai 2“.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija