Į Pradžią Viliojančios paveikslų spalvos kviečia atvykti

Viliojančios paveikslų spalvos kviečia atvykti

2021-11-30

Paskutinį šių metų mėnesį Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salė pasipuošė tautodailininkės Lionginos Grietnickienės tapybos darbų paroda „Gyvenimo mozaika“.

1. 1 2. 1

L. Grietnickienė, kilusi iš Šiaulių, dažniau renkasi aktyvų laisvalaikį: laisvu laiku tapė studijoje „Paletė“, o šiuo metu lanko Trečiojo amžiaus universitetą ir priklauso Lietuvos tautodailininkų sąjungai. Autorė sakosi mėgstanti koncertus, fotografiją, dailės parodas, pažintines ekskursijas.

Šį kartą aktyvi menininkė lankytojams siūlo susipažinti su jai gyvenimo padiktuotomis spalvomis tapyboje. Kaip ji pati sako: „Spalvos – ne tik man, bet ir Jums – lyjant lietui, sningant snaigėms, byrant lapams, šviečiant saulei...“. Paveikslų įvairovei nėra ribų, todėl autorė kviečia radviliškiečius atvykti į biblioteką ir ja pasigrožėti.

Parodą Viešojoje bibliotekoje bus galima lankyti nuo 2021 m. gruodžio 2 d. iki gruodžio 31 d.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos