Į Pradžią Gyventojų apklausa dėl kultūros sektoriaus plėtros Radviliškio rajone

Gyventojų apklausa dėl kultūros sektoriaus plėtros Radviliškio rajone

2022-01-24

Radviliškio rajono kultūrinis gyvenimas – koks jis šiandien? Koks bus rytoj?

vizualas kultura-r

Į šiuos klausimus ieškosime atsakymų rengdami Radviliškio rajono kultūros plėtros strategiją iki 2030 m. Strategijoje numatysime veiksmus ir žingsnius, kuriais stiprinsime kultūros paslaugų sektorių, atversime rajono kultūrą išryškindami Radviliškio rajono unikalumą, istoriją, gamtos grožį, taip kurdami ir augindami Radviliškio rajoną kaip patrauklų ir turistui, ir gyventojui!

Rengiant strategiją siekiame išgirsti kuo daugiau nuomonių ir pasiūlymų, tad kviečiame Radviliškio rajono gyventojus atsakyti į klausimus ir pateikti savo idėjas, kurių įtraukimą į planą svarstysime Strategijos rengimo darbo grupės posėdžiuose!

Apklausos nuoroda: