Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Renginys „Išsaugota šeimos istorija”

2020-02-10

Vasario 8 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko renginys „Išsaugota šeimos istorija”, kuris buvo skirtas Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti. Į renginį buvo pakviesti ir atvyko kraštiečiai broliai Rimas ir Gintaras Paluckai. Jie pasidalijo prisiminimais apie savo senelius Liudoviką ir Stanislovą Paluckus, gyvenusius Šniukonių kaime.

daugiau

Edukacinis užsiėmimas „Knyga, gimusi tarp knygų“

2020-01-27

Sausio 23 dieną Šeduvos bibliotekoje vyko kūrybinis užsiėmimas „Knyga, gimusi tarp knygų“. Bibliotekoje svečiavosi Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus auklėtiniai.

Laisvės gynėjų diena paminėta Sidabrave

2020-01-16

Sidabravo biblioteka prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13-ąją, lygiai 8 val. ryto, bibliotekos languose buvo uždegtos atminimo žvakutės, simbolizuojančios laisvės gynėjų laužus prie šalies parlamento.

daugiau

Pavartyčiuose – pažintis su japoniškų rankdarbių technika

2020-01-03

Pavartyčių kaimo bibliotekoje lankytojų laukia pažintis su vienu iš tradicinių Japonijos amatų –  su kimekomi technika, kurią išrado Japonijos vienuoliai, medžiagų atraižomis sumanę dekoruoti medines lėlytes. Ši rankdarbių technika, džiuginanti savo spalvomis ir paprastumu, Japonijoje gyvuoja jau nuo XVIII a.

Kalėdinės eglutės šventė Beinoravoje

2020-01-02

Gruodžio 28 d. visus vaikučius ir jų tėvelius  kultūros namų ir bibliotekos darbuotojai pakvietė į Kalėdinės eglutės šventę Beinoravos pramogų ir šokių salėje.

„Aš mylėjau Lietuvą”

2019-12-20

Gruodžio 19 d. Pavartyčių kaimo bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai ,,Aš mylėjau Lietuvą”, skirti Juozo Tumo-Vaižganto metams paminėti. Renginyje dalyvavo Pavartyčių vaikų dienos centras ,,Avilys” kartu su vadove Irena Gvazdauskiene.