Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Apie skaitymą ir kūrybinį mąstymą

2020-11-23

Tęsiasi Radviliškio viešosios bibliotekos Šeduvos filialo projekto „Kūrybiškumo skatinimas skaitymu“ veikla. Atsižvelgiant į esamą situaciją, renginiai perkelti į virtualią erdvę.

Tradiciniai skaitymai kitaip

2020-11-16

Šeduvos bibliotekoje kasmet organizuojami garsiniai Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai šiemet buvo kiek kitokie. Prisitaikant prie esamos situacijos šalyje, kuomet bibliotekoje renginiai negali vykti tiesiogiai, skaitymai su vaikais ir suaugusiaisiais surengti nuotoliniu būdu. Išmaniųjų technologijų bei mokytojos Jūratės Juškienės pagalba ketvirtokai išgirdo bibliotekininkių skaitomą  ištrauką iš  norvegų rašytojos Kristine Roskifte knygos „Visi iki vieno“.

Bibliotekoje mėgautasi saldumynais

2020-11-04

Rudenį daugiau laiko praleidžiame namuose, ypač virtuvėje. Kokia rudeninė palaima, kai grįžti į namus, kvepiančius namine duona. Kai pasislepi nuo šalto lietaus ir šaukštais kabini gardžią, švelnią, šiek tiek salsvą košę ar karštą troškinį. O ką jau kalbėti apie šokoladą, saldainius, uogienę, pyragus – tiesiog sunku įsivaizduoti gyvenimą be jų...

daugiau