Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Diskutavo bibliotekininkės

2020-06-19

Birželio 16 d. Raudondvario bibliotekoje susibūrusios Pociūnų, Pakalniškių, Pavartyčių filialų bibliotekininkės aptarė Žemaitės apysaką ,,Petras Kurmelis“. Tas kūrinys pasirinktas todėl, kad šiais metais minimos Žemaitės (Julijos Beneševičiūtės-Žymantienės), lietuvių literatūros klasikės, 175-osios gimimo metinės.

Apie praeitį ir dabartį

2020-06-15

Birželio 12 d. Šeduvos miesto bibliotekoje vyko latvių rašytojos Noros Ikstenos knygos „Motinos pienas“ pristatymas ir aptarimas. Į renginį po ilgesnės pertraukos susirinko Knygos mylėtojų klubo nariai. Buvusi bibliotekininkė ir klubo įkūrėja Regina Juknienė pasidalijo savo mintimis apie šią knygą. Jos įžvalgos ne vieną jau skaičiusį knygą privertė iš naujo atrasti svarbiausius romano momentus.

„Lietuva skaito“ Baisogalos bibliotekoje

2020-05-08

Vaizdo įrašą žiūrėkite paspaudę paveikslėlį.

Akimirkos su Baisogalos biblioteka

2020-04-29

Vaizdo įrašą rasute čia.

2020-04-29

Baisogalos gimnazijos IIg. kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Portretas kitaip“. Dailės mokytoja Audronė Kudžmaitė.

Parodą žiūrėkite ČIA.

Virtuali paroda „Aš ieškau nieko nepametęs. Randu žodžius, randu rimus“ skirta Henriko Radausko 110 metų jubiliejui

2020-04-28

Henrikas Radauskas – poetas, vertėjas. Gimė 1910 m. balandžio 23 d. Krokuvoje. Vaikystės metais gyveno Gikonių kaime Pakruojo raj. (tik 15 km nuo Šeduvos). Taigi, jį galime laikyti savo kraštiečiu. Baigęs Panevėžio mokytojų seminariją, studijavo Kauno universitete. Dirbo Klaipėdos radiofone, Švietimo ministerijos knygų leidimo komisijoje, Valstybinėje leidykloje Kaune. 1944 m. pasitraukė į Vakarus, gyveno JAV. Dirbo fabrike, Kongreso bibliotekoje Vašingtone. Mirė 1970 rugpjūčio 27 d.