Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Įsibėgėja šeduvių projektas

2020-09-16

Įsibėgėja Radviliškio viešosios bibliotekos Šeduvos miesto filialo projektas „Kūrybiškumo skatinimas skaitymu“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Šis projektas vykdomas ne tik Šeduvoje, bet ir kitose rajono vietovėse: Alksniupiuose, Baisogaloje. Taip rugsėjo 10 dieną Baisogaloje surengtas edukacinis užsiėmimas „Skaitau ir kuriu“ – susitikimas su vaikų rašytoja Igne Zarambaite. Viešnia papasakojo vaikams apie save, savo mėgstamą veiklą. Daugelį nustebino viešnios pomėgis žaisti futbolą, gaminti baldus.

daugiau

Baisogalos bibliotekoje veikė edukacinės dirbtuvės

2020-09-15

Rugsėjo 11 dieną. Baisogalos bibliotekoje įvyko susitikimas su  tapytoja, grafikos dizainere, knygų iliustruotoja ir rašytoja Aušra Kiudulaite. Renginio metu organizuota edukacija ,,Paveikslėlių knygų paslaptys“. Viešnia pristatė vaikams savo paveikslėlių knygą ,,Maksas ir 92 musės“,  papasakojo jos atsiradimo istoriją, atsakė į vaikų klausimus. Po to ji atidarė edukacines dirbtuves, kuriose kiekvienas dalyvis galėjo  įgyvendinti savo fantazijas, pasigamindamas po unikalią spalvotą popierinę musę. Edukacijos metu netrūko vaikiško klegesio, smagių akimirkų.

Skaitymais išlydėta vasara

2020-09-02

Rugpjūčio 27 dieną Raudondvario biblioteka su Raudondvario vaikų dienos centru organizavo dailiojo skaitymo popietę „Iš kokių mes knygų“.

daugiau

Šeduvoje – „Knygų namelis“

2020-08-31

Rugpjūčio 30 d. Šeduvos miesto parke jau penktą kartą vyko „Mėlynasis šeimų piknikas“. Jo metu atidarytas  pirmasis Šeduvoje „Knygų namelis“. Tai – Radviliškio viešosios bibliotekos projekto „Kūrybiškumo skatinimas skaitymu“, dalinai finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos,  viena iš veiklų. Namelį pagamino ir pastatė rėmėjai – Šeduvos miesto seniūnija.