Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Bibliotekoje – velykinių puokščių paroda

2021-04-06

Nuaidėjo gražiausia ir prasmingiausia pavasario šventė – Velykos. Vieniems tai – gamtos pabudimas, kitiems – slėpiningojo Prisikėlimo diena, dar kitiems – minčių ir sielos apsivalymo metas. Kiekvienam ji yra prasminga tiek, kiek ją įsileidžiame į savo širdis.

daugiau

Renginys „Būdai ir priemonės margučių dekoravimui“

2021-04-02

Balandžio 1 dieną Daugėlaičių, Šiaulėnų, Šniūraičių ir Tyrulių bibliotekininkės pakvietė gyventojus į edukacinį nuotolinį užsiėmimą-popietę „Būdai ir priemonės Margučių dekoravimui“.

„Pagauk skaitymo virusą!“

2021-04-02

Ar žinote, kodėl pabėgo Kakės Makės ausys? O kuo vardu berniukas, kuris niekada neužauga ir gyvena Niekados šalyje? Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su vaikų knygomis, atsakinėjo Šeduvos gimnazijos ketvirtokai šio miesto bibliotekoje surengtoje viktorinoje.

daugiau

Pakalniškių bibliotekoje – pažintis su mokyklos istorija

2021-03-22

Šiemečio kovo 21-ąją sukako lygiai 100 metų, kada Pakalniškių kaime buvo įkurta Pakalniškių pradedamoji mokykla. Šiai ypatingai datai skirta Pakalniškių kaimo bibliotekoje parengta dokumentų paroda „Mano senai mokyklai... (Pakalniškių pradinei mokyklai – 100)”. Ji supažindina su keliu, kurį nuėjo ši mokykla, ilgus metus skleidusi šviesą ne vienai pakalniškiečių kartai...

daugiau

Apie kalbą, knygą ir knygnešius

2021-03-19

Kovo 15 d. Palonų bibliotekoje vyko nuotolinis susitikimas su tenykščio Dienos centro ikimokyklinio ugdymo grupe „Pelėdžiukai“. Renginys „Žodis iš širdies“ buvo skirtas Lietuvių kalbos dienai bei Knygnešio dienai. Taip siekta aptarti gimtosios kalbos svarbą, skatinti pasididžiavimą ja ir savo šalimi, pagerbti knygnešių atminimą.

daugiau

Kūrybinių darbelių paroda „Mano Tėvynė - Lietuva"

2021-03-04

Tyrulių filialas parengė virtualią Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių, vadovaujamų mokytojos Rimos Zemlickienės, kūrybinių darbelių parodą „Mano Tėvynė - Lietuva", skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.