Į Pradžią Filialai Naujienos Palydos į mokyklą

Palydos į mokyklą

2014-09-02

Pakalniškių kaimo bibliotekoje rugpjūčio 29 dieną įvyko jau tradicine tapusi palydų į mokyklą šventė.

Į ją buvo pakviesti būsimieji pirmokėliai, jų tėveliai, broliukai, sesutės ir pirmokų mokytoja Ramunė Malatokienė. Šventinę programėlę paruošė bibliotekos skaitytojai Gabija Tverijonaitė, Elinga Musteikytė, Aiva Baslerytė, Svajūnė Jankauskaitė, Žilvinas Leščinskas ir Aironas Jankauskas. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, suvaidino pasakėlę. Pirmokėliai buvo pasveikinti bibliotekos vardu, jiems įteiktos dovanėlės ir kelialapiai į mokyklą. Vadovaujami Gabijos Tverijonaitės, susikaupę vaikai perskaitė „Būsimojo Pirmoko pasižadėjimą“. Vaikučius pasveikino ir apdovanojo būsimoji mokytoja Ramunė Malatokienė. Vaikai minė mįsles, dalyvavo rungtyse ir estafetėse, jiems surengta viktorina „Atspėk pasaką“, o renginio pabaigoje visi vaišinosi saldumynais.

Teksto ir nuotraukų autorė
Ramutė Smailienė,