Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė Šeduvos bibliotekoje

Popietė Šeduvos bibliotekoje

2014-11-28

Šeduvos m. bibliotekoje vyko popietė „Žmonės, kuriems niekada nebūna nuobodu“. Joje dalyvavo Šeduvos miesto gyventojai.

„Šviesu tam, kas turi širdyje saulę, šilta tam, kas skleidžia šilumą“. O šilumą skleidžia žmonės neabejingi grožiui. Mūsų miestas nedidelis, beveik visi vienas kitą pažįstame, tik ar žinome ką veikia namuose vienas ar kitas šeduvis, grįžęs po darbų į namus ypač ilgais rudens ar žiemos vakarais... Dauguma žmonių be tiesioginio savo darbo dar kažkuo užsiima. Vieni skaito, rašo, mezga, piešia, siuvinėja, šoka ar dainuoja, randa mielą užsiėmimą savo širdžiai. Ir patikėkit – jiems tikrai nebūna nuobodu. Parengėme kūrybinių darbų parodėlę „Laimingas, kas gerais darbais greit bėgančias dienas pagražina“. Tai Vitalijos Balionienės, Jūratės Karalienės, Jadvygos Morkūnienės, Rūtos Sabonaitienės, Genovaitės Rimšienės, Rasos Krapikaitės, Irenos Šereivienės ir Algimanto Krapiko darbai. Trumpai buvo pristatytas kiekvienas parodos dalyvis. Visi susirinkusieji karštais plojimais pagerbė darbščius šeduviečius.
Palonų daugiafunkcinio centro duetas, vadovaujamas Arūno Kotinsko, savo lyriškas dainas paskyrė visiems popietės dalyviams.
Buvo padėkota visiems rėmėjams, padėjusiems įsigyti skaitytojų pažymėjimus. Įteikėme padėkos raštus Vidmantui Vingeliui, Egidijui Štarui, Laimai Balnionienei, Rimai Pabilionienei, Mildai Danilevičienei. Mokytoja Jūratė Juškienė, su savo mokiniais parengė trumpą literatūrinę kompoziciją apie skaitymą.

Šeduvos filialo vyr. bibliotekininkė Regina Juknienė
Nuotraukos A. Pilitauskienės