Į Pradžią Filialai Naujienos Dovanos mažiesiems beinoraviečiams

Dovanos mažiesiems beinoraviečiams

2014-12-16

Gruodžio 10 dieną Beinoravos biblioteka sulaukė kalėdinių stebuklų. Bibliotekos mažieji lankytojai gavo dovanų iš grupės „Pagalba Šiaulių ir Radviliškio krašto šeimoms“ narių. Dovanas į biblioteką atvežė Kazimieras Račkauskis ir Justinas Areliūnas.

Geradarių dėka šios bibliotekos žaisloteka praturtėjo stalo žaidimais, dėlionėmis, minkštais žaisliukais. Bibliotekos fondas pasipildė knygelėmis, o į biblioteką atėję vaikai galės visus ateinančius metus naudotis kanceliarinėmis priemonėmis. Vaikai ne tik džiaugėsi dovanomis, bet ir vaišinosi saldainiais, kurių rado tarp atvežtų daiktų.
Beinoravos biblioteka ir jos mažieji lankytojai dėkingi geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie šios kalėdinės staigmenos.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos vyresnioji bibliotekininkė