Į Pradžią Filialai Naujienos Baisogalos bibliotekoje – šventinė popietė

Baisogalos bibliotekoje – šventinė popietė

2014-12-22

Gruodžio 17 d. Baisogalos bibliotekos Žaislotekoje įvyko popietė vaikams „Kūčios – šeimos šventė“.

Renginyje dalyvavo Baisogalos gimnazijos tikybos mokytoja Giedrė Nakutienė ir Žaislotekos lankytojai. Visi kartu prisiminėme šv. Kūčių ir šv. Kalėdų prasmę. Mokytoja vaikams paaiškino, kad Kūčios – šeimos šventė, o svarbiausias Kūčių stalo atributas yra kalėdaitis. Tai santarvės, vienybės, meilės, džiaugsmo simbolis, kurį šios šventinės vakarienės metu dalija gerbiamas ir mylimas žmogus. Popietės metu kalbėta apie gerumą, atlaidumą, darbštumą, sugebėjimą gėriu dalytis su kitais. Prisiminėme atliktus gerus darbus. Vaikai pasižadėjo, kad kitais metais bus dar geresni. Pabaigoje, mokytojai pritariant gitara, visi giedojo labiausiai patikusias kalėdines giesmes.

Alvyda Žižniauskienė, Rita Mameniškienė
Baisogalos filialo vyresniosios bibliotekininkės