Į Pradžią Filialai Naujienos Raudondvaryje paminėta Laisvės gynėjų diena

Raudondvaryje paminėta Laisvės gynėjų diena

2015-01-16

Raudondvario bibliotekoje vyko popietė „Kodėl esame laisvi?“, skirta Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai. Renginį pradėjo Raudondvario kultūros namų vadovė Marytė Selenienė posmais apie Lietuvą, laisvę bei RTVMC Šeduvos skyriaus mokiniai atliekama daina „Laisvė“ ( vadovas Vytautas Selena).

Po trumpo bibliotekos parengto pranešimo žuvusiųjų atminimą pagerbėme tylos minute, uždegėme 14 žvakučių – tiek, kiek aukų pareikalavo tragiškoji sausio 13-oji.
Popietėje dalyvavo ir prisiminimais, įspūdžiais iš anų dienų, kelionių į Vilnių, laidotuvių dalijosi Šeduvos kultūros ir amatų centro renginių organizatorė Izolina Stanulienė, ūkininkas Zenonas Rožėnas, RTVMC Šeduvos skyriaus mokytojai Leonas Pranskevičius, Genovaitė Kazlauskienė, buvusi lietuvių kalbos mokytoja, dabar pensininkė Danutė Baltkojytė ir kiti.
Susirinkusieji buvo vaišinami arbata ir sumuštiniais, kaip ir anomis šaltomis sausio dienomis atvažiavusieji į Vilnių.

Dara Bagušienė,
Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė