Į Pradžią Filialai Naujienos Smagi mugė Beinoravoje

Smagi mugė Beinoravoje

2015-03-10

Kovo 7 dieną Beinoravos bibliotekoje šurmuliavo kasmetinė Kaziuko mugė, kurią jau penktus metus iš eilės organizavo bibliotekos ir kultūros namų darbuotojai.

Šiais metais mugė atėjusiuosius pirkti nustebino prekių įvairumu. Renginyje dalyvavo ne tik beinoraviškiai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų bei miestelių. Įspūdingais rankų darbo papuošalais, gardžiu medumi, įdomiomis vaškinėmis žvakutėmis prekiavo dvi viešnios iš Smilgių. Pociūniškės pirkėjus džiugino ne tik rankų darbo gėlėmis, bet ir labai gardžiais grybukais. Vilaikių kaimo atstovė pirkėjus viliojo naminiais sūriais, bandelėmis, megztomis kojinėmis. Savo įmantrius kūrinius iš medžio, vytelių eksponavo ir pardavinėjo Radviliškio krašto tautodailininkai. Prekių gausumu ir įvairumu svečiams nenusileido beinoraviškiai, siūlydami įsigyti skanių kepinių, naminių sūrių, kiaušinių, naminės duonos, lašinukų, pyragų, svogūnų laiškų, gyvų gėlių, floristinių darbų, inkilų...
Susirinkusiuosius linksmino šaunieji muzikantai Vidmantas Baltrūnas nuo Labos, sidabraviškės Jolanta Černiauskienė ir Daiva Jelinskienė.
Kaziuko mugė – ne tik galimybė gana pigiai įsigyti norimą prekę, bet ir smagiai praleisti laiką, pabendrauti, susitikti seniai matytą pažįstamą, atitrūkti nuo kasdieninės rutinos.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė