Į Pradžią Filialai Naujienos Viktorina apie Kakę Makę

Viktorina apie Kakę Makę

2015-04-17

Šeduvos bibliotekoje kovo 26 d. parengta viktorina „Kakės Makės nuotykiai“. Joje dalyvavo Šeduvos gimnazijos 2-osios klasės mokiniai ir mokytoja Jūratė Juškienė.
Mokiniai susiskirstė į dvi komandas: „Kakė“ ir „Makė“. Jų dalyviai atsakinėjo į klausimus iš bibliotekoje turimų knygų apie Kakę Makę. Džiugu, kad ilgai galvoti ar sufleruoti nereikėjo. Vaikai žinojo, kas atsitiko Kakės Makės ausims, koks tikrasis jos vardas, kur slėpėsi tamsa, kokie svečiai lankėsi gimtadienyje ir t. t. Viktorina nuteikė linksmai ir aktyviai. Visi dalyviai apdovanoti Kakės Makės medaliu.
Kakė Makė, maža, padykusi mergaitė, prigalvojanti įvairių nuotykių, draugaujanti su monstrais – tai Linos Žutautės sukurtas personažas. Šios autorės knygos per trumpą laiką tapo vienos populiariausių Lietuvoje. 2010 m. knyga „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas“ buvo pripažinta geriausia metų knyga mažiesiems skaitytojams. Prieš porą metų, „Knygų Kalėdų“ metu Lina Žutautė lankėsi Šeduvos bibliotekoje.

Asta Tamošiūnienė,
Šeduvos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė