Į Pradžią Filialai Naujienos Pakalniškių kaimo bibliotekoje

Pakalniškių kaimo bibliotekoje

2015-04-21

Kovo 10-ąją savo skaitytojams duris atvėrė atnaujinta Pakalniškių kaimo biblioteka. Šią dieną visi bibliotekoje apsilankę skaitytojai gavo užduotį ant lapelio parašyti savo pirmuosius įspūdžius ir buvo pavaišinti saldainiais. Pačią pirmąją dieną bibliotekoje apsilankė apie 50 lankytojų. Biblioteka aidėjo nuo susižavėjimo šūksnių: „Kaip gražu!”, „Šviesu! Jauku!“, „Neįtikėtina!“, „Pasakiška!“

Kovo 26 dieną į biblioteką buvo pakviesti Pakalniškių pagrindinės mokyklos darželio grupės „Žiedeliai“ vaikučiai su auklėtoja Laima Didaronkiene. Mažieji supažindinti su biblioteka, naudojimosi taisyklėmis, jiems papasakota apie skaitytojo pažymėjimą. Vaikučiai pakviesti lankytis bibliotekoje kartu su tėveliais. Jie apžiūrėjo bibliotekoje esančias knygeles. Auklėtoja vaikams pasekė pasakėlę „Raudonkepuraitė“. Pasibaigus ekskursijai, mažieji lankytojai vaišinosi saldumynais, po to smagiai žaidė žaislotekoje.
Kovo 28 dieną bibliotekoje susirinkę Pakalniškių kaimo bendruomenės moterys ir vaikai mokėsi vašku marginti margučius. To mokė šį marginimo būdą įvaldžiusi kaimo gyventoja Virginija Tverijonienė su dukromis Oresta ir Alina.
Balandžio 8-ąją bibliotekoje su dovanėlėmis sulaukta 10 klasės mokinių ir auklėtojos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zitos Macevičienės.
Balandžio 11 dieną bibliotekoje susirinkę vaikai spalvino margučius. Šis renginukas vyko pagal „Naisių vasaros“ organizuojamą „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Visiems dalyviams padovanoti šio renginio rėmėjo Ramūno Karbauskio įsteigti prizai – kompaktinė plokštelė „Bardų dainos“.

Ramutė Smailienė,
Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė