Į Pradžią Filialai Naujienos Susitikimas su poete

Susitikimas su poete

2015-05-27

Gegužės 21 d. Pavartyčių kaimo bibliotekoje įvyko susitikimas su kraštiete poete, Kaimo rašytojų sąjungos, Šiaurės krašto literatų draugijos, Radviliškio literatų klubo „Jonvabalis“ nare Rita Japkevičiene.

Renginyje dalyvavo Šeduvos gimnazijos Pavartyčių skyriaus 1–4-ųjų klasių mokiniai su mokytojomis Danute Briediene ir Danute Noraitiene. Susitikime pristatyta Ritos Japkevičienės kūryba. Vėliau poetė papasakojo apie save, paskaitė savo kūrybos, skatino klausytojus taip pat pabandyti kurti. Literatė parodė savo eilėraščių knygas, supažindino su jų iliustracijomis. Viešnios eilių paskaitė ir dalyvavę vaikai bei suaugusieji. Jie domėjosi poetės kūryba, pateikė jai klausimų, dėkojo už išsakytas mintis.
Renginiui baigiantis, pasidžiaugta aktyviausiais mažaisiais skaitytojais. Padėkų raštus gavo mokinės Arūnė Padgurskytė, Sofija Vosilytė ir Viltė Petravičiūtė. Po knygelę dovanų įteikta mokiniams Vakarei Baranauskaitei ir Nojui Juškiui.

Nijolė Bertulienė,
Pavartyčių filialo vyresnioji bibliotekininkė