Į Pradžią Filialai Naujienos Beinoravos bibliotekoje – susitikimas su kraštiete

Beinoravos bibliotekoje – susitikimas su kraštiete

2015-08-03

Rugpjūčio 1 dieną Beinoravos bibliotekoje apsilankė viešnia iš Vilniaus – kraštietė Vaiva Kurpytė -  Skipitienė. Tarptautinės futbolo federacijos kategorijos teisėja, Lietuvos ultramaratonininkų rinktinės narė, rekordininkė papasakojo susirinkusiems vaikams apie save, savo nelengvą, rimtų traumų kupiną kelią į sportines aukštumas.

Parodė filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuoti vaizdai iš  pasaulio ultramaratono čempionato Katare, pasaulio ir Europos 24 valandų bėgimo ultramaratono čempionato Italijos mieste Turine. Šiltai bendraudama su vaikais, Vaiva domėjosi jų pomėgiais, svajonėmis, troškimais. Svarstė, kaip būtų galima sudaryti sąlygas Beinoravos vaikams lankyti mėgstamus būrelius mokykloje. Iki šiol jie tokios galimybės neturi: vos pasibaigus pamokoms, autobusais išvežami į namus. Viešnia ragino vaikus gerai mokytis, pasitikėti savimi, užsispyrimu bei nuosekliu darbu siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių išsipildymo.
Popietės pabaigoje buvo įteiktos taurės sportinių varžybų birželio 25-ąją, kai vyko vaikų šventė, nugalėtojams.
Be gausybės vaišių ir dovanų vaikams, Vaiva Kurpytė-Skipitienė atvežė ir geradarių surinktos paramos sunkiau besiverčiančioms beinoraviečių šeimoms, kuri čia pat bibliotekoje buvo išdalyta.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė
Beinoravos filialo nuotraukose – susitikimo su kraštiete Vaiva Kurpyte-Skipitiene akimirkos