Į Pradžią Filialai Naujienos Rugsėjo 1-osios šventė Daugėlaičiuose

Rugsėjo 1-osios šventė Daugėlaičiuose

2015-09-02

Rugsėjo 1-ąją Daugėlaičių kaimo bibliotekoje surengta naujųjų mokslo metų pradžios šventė.

Į ją besirenkantiems dalyviams įteikti simboliniai mokykliniai varpeliai. Rasai Kazakėvič šie mokslo metai – pirmieji, tad pirmokei uždėtas vainikėlis, prisegta pirmoko emblema. Mergaitė beržo tošės abėcėlėje parašė patinkančią jai raidelę, o apačioje – savo vardą, atkartojo renginio organizatorės Emos Musneckytės perskaitytą pirmokėlio priesaiką.
Šventėje laukė įdomios užduotys: sujunk taškus – gausi gražų piešinį, apvedžiok skaičiukus – palavink rankelę, sudėliok dėlionę, surask ir priklijuok pasimetusią uodegėlę. Parengta užduotėlių ir namų darbams. Kaip sėkmės simbolis įteiktas molinis angelas. Po to prie arbatos bendrauta, žaista, mintos minklės.

Nijolė Mėžinienė,
Daugėlaičių filialo vyresnioji bibliotekininkė