Į Pradžią Filialai Naujienos Pakalniškių bibliotekoje vyko garsiniai knygų skaitymai „Vasaros rytmetėliai su knyga“

2018-09-12

Per visą vasarą, kiekvieną šeštadienį, Pakalniškių kaimo bibliotekos mažieji skaitytojai buvo kviečiami į garsinius knygų skaitymus „Vasaros rytmetėliai su knyga“. Šiuose skaitymuose dalyvavo ne tik gyventojai, bet ir vaikučiai, atostogaujantys pas senelius kaime, atvykę iš įvairių Lietuvos vietovių.

1 (1) (1) 2 (1) (1) 3 (95) 4 (51)

Susibėgę šeštadieniais vaikai skaitydavo pasirinktus įvairius lietuvių poetų eilėraščius ir pamokančias pasakėles iš pasaulio pasakų rinktinės „Seku seku pasaką, vilkas rijo ašaką“. Pabaigę skaityti vaikai piešdavo, spalvindavo paveikslėlius, iš spalvoto popieriaus darydavo įvairius darbelius, netgi valgė gimtadienio tortą ir dalyvavo piešinių konkurse „Papuošk medaus dovaną“. O rugpjūčio mėnesį jau džiaugėmės gavę padėką už dalyvavimą konkurse iš Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Skaitymų ciklo pabaigoje bibliotekoje įvyko popietė „Sudie vasara – sveika mokykla!”. Popietės metu vaikai skaitė eilėraščius, pasakėles, gamino iš spalvoto popieriaus miniatiūrinius aitvarus, kalbėjosi apie artėjančius mokslo metus ir apie tai, kuo jie svajoja būti užaugę. Visų vaikučių svajonės labai gražios. Vieni svajoja būti dainininkais, kiti – gydytojais, treti – mokytojais.  O viena mergaitė pasakė, kad užaugusi ji svajoja tapti mokyklos direktore. Įdomios ir linksmos popietės pabaigoje bibliotekininkė susirinkusius vaikučius pavaišino saldumynais.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1.  Pakalniškių kaimo bibliotekos mažieji skaitytojai buvo kviečiami į garsinius knygų skaitymus „Vasaros rytmetėliai su knyga“.

2–4. Vaikai bibliotekoje ne tik skaitė, bet ir piešė, spalvindavo paveikslėlius, iš spalvoto popieriaus darė įvairius darbelius.