Į Pradžią Filialai Naujienos Tyrulių bibliotekoje vyko popietė „Po giminės medžiu“

Tyrulių bibliotekoje vyko popietė „Po giminės medžiu“

2018-09-13

Šiltą rugsėjo 7 dienos popietę į Tyrulių biblioteką rinkosi miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai. Visi skubėjo į susitikimą su kraštiete rašytoja Virginija Galinauskaite-Mačiuliene. Dauguma susirinkusiųjų – pagyvenę žmonės, kuriems svarbus savas kraštas, jo šaknys. Į susitikimą atvyko ir keletas buvusių rašytojos klasės draugų bei buvusi jos auklėtoja.

1š 2š

Rašytoja V. Galinauskaitė-Mačiulienė pristatė savo parašytą knygą „Po giminės medžiu“, papasakojo, kas gyveno šioje gyvenvietėje, kol Tyruliai kūrėsi, prisiminė, jog pradinė mokykla buvo Polekėlėje, ten pat gyventojai lankė ir bažnyčią. Šiltais, linksmais ir liūdnais prisiminimais dalinosi susirinkusieji. Prie Tyrulių bendruomenės padengto stalo dar ilgai skambėjo sugrįžusios iš senų laikų dainos, įvairūs gyvenimiški nutikimai.

V. Galinauskaitei Mačiulienei dėkojo Tyrulių seniūnas Rimantas Liukumas, Tyrulių bendruomenės moterys, o rašytojos gimtajam sode surinkti ir jai padovanoti obuoliai ne vienam suvirpino širdies kertelę.

Rašytoja bibliotekai, o taip pat visiems norėjusiems, padovanojo po knygą.

Viešosios bibliotekos informacija ir R. Andriulienės nuotraukos

1.  Rašytoja V. Galinauskaitė-Mačiulienė Tyrulių bibliotekoje pristatė savo knygą „Po giminės medžiu“ ir dalijosi jaunystės prisiminimais.
  2. V. Galinauskaitės bibliotekai ir jos lankytojams dovanojo savo knygą, dalijo autografus.