Į Pradžią Filialai Naujienos Moksleiviai kūrė ekslibrisą

Moksleiviai kūrė ekslibrisą

2018-09-19

Rugsėjo 13 dieną Tyrulių skyriaus mokiniai su mokytoja Olga Batvenkova ir Tyrulių bibliotekos bibliotekininke Saule Remeikiene dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Knygos grafikos centro edukacinėje programoje ,,Vienas atspaudas".  Edukatorė, vyresnioji metodininkė Lolita Putramentienė vaikams pasakojo apie ekslibriso atsiradimą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Senojo laikais, supažindino su monotipija – spaudos technologija, kurią taikant yra padaromas tik vienas atspaudas. Vėliau edukacinės programos dalyviai kūrė po vieną unikalų ekslibriso atspaudą monotipijos technika. Kurdami įgijo žinių ir įgūdžių, kaip elgtis su dažais, įrankiais, suvokė šios specifinės grafikos technikos savybes, susipažino, kas tai yra ekslibrisas.

ū9 ū10

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1.      Edukatorė Lolita Putramentienė moksleiviams pasakojo apie ekslibriso kūrimą.

2.      Edukacinės programos ,,Vienas atspaudas" dalyviai.