Į Pradžią Filialai Naujienos „Dar krūptelės širdis lyg paukštis“

„Dar krūptelės širdis lyg paukštis“

2018-09-27

1 vŠeduvos miesto bibliotekoje vyko popietė „Dar krūptelės širdis lyg paukštis“. Tėvo Stanislovo 100-osioms metinėms ir Tėvo Stanislovo metams paminėti.

Popietėje dalyvavo Šeduvos miesto gyventojai. Apie Tėvą Stanislovą, jo gyvenimo kelią, ką jam teko patirti ir išgyventi pasakojo kraštietis, klebonas Vidmantas Kapučinskas. Jis trumpai supažindino su vienuolių kapucinų atsiradimo ir gyvavimo istorija. Tikroji Tėvo Stanislovos pavardė Algirdas Mykolas Dobrovolskis. Jis gimė 1919 metais Radviliškyje. Tai vienas iškiliausių ir labiausiai Lietuvai nusipelniusių asmenybių.

Šeduvos gimnazijos moksleivis Gedas Pelenius paskaitė keletą Tėvo Stanislovo pamokslų, citatų. Jo pamokslai verčiantys pamąstyti apie gyvenimo  prasmę, vidinį žmogaus pasaulį, atjautą.

Parengta knygų paroda apie Tėvą Stanislovą.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotrauka Astos Tamošiūnienės