Į Pradžią Filialai Naujienos Pociūnų bibliotekoje – rudenėlio šventė „Rudens paradas“

Pociūnų bibliotekoje – rudenėlio šventė „Rudens paradas“

2018-10-10

Atskubėjęs spalvotas ruduo dovanoja mums daug nuostabių akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža. Pirmąją spalio mėnesio savaitę Pociūnų bibliotekoje mažieji skaitytojai dalyvavo „Rudens parade“. Kasdien jų laukė vis kažkas naujo. Daug išmonės ir išradingumo parodė ir patys vaikai – gamino nuostabias kompozicijas iš įvairiausių rudens gėrybių. Ant stalo išsirikiavo žmogeliukai iš moliūgų, pomidorinės kirmėlytės ir gražiausių rudeninių gėlių puokštės.

yu1 yu2 yu3

Visą savaitę buvo paruošta daug įvairių užduočių vaikams. Jie minė mįsles apie rudens gėrybes, dalyvavo žaidimuose. „Paragauk ir atspėk“ žaidimo dalyviams teko pasukti galveles, prisiminti skonius vaisių ir daržovių, nes užrištomis akimis tai padaryti ne taip jau ir lengva. Po to vaikai piešė vaisius, daržoves, sprendė kryžiažodžius. Dalyvavo kūrybinėje dirbtuvėje, „Ruduo už lango“, kur reikėjo sukurti langą ir jį papuošti rudeniškai.

Taip pat vaikai keliavo – aplankė Burbiškio dvaro parką, pabraidė auksinių lapų kilimais, pasigrožėjo tiesiog pasakiška rudens gamta.

Rudenėlio šventė – tai bibliotekos renginys, kuris atskleidžia, kokiomis gėrybėmis žemelė mus apdovanoja, mokina ir dėkingumo už tai, ką mes turime. Šią savaitė vaikai sužinojo, kada į žemę atkeliauja ruduo, kokie yra rudens požymiai, kas užauga daržuose, soduose, miškuose.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Žaidimo „Paragauk ir atspėk“ akimirka.
  2. Vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Ruduo už lango“.
  3.  Vaikai keliavo į Burbiškio dvaro parką.