Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė „Rudenėlis lapais sninga“

Popietė „Rudenėlis lapais sninga“

2018-10-15

Šeduvos bibliotekoje vyko popietė „Rudenėlis lapais sninga“. Rudeniškai papuošta Šeduvos biblioteka sukaukė svečių – ją aplankė Šeduvos gimnazijos pirmokai ir mokytoja Lina Paškevičienė. Vaikai su bibliotekininkėmis kalbėjosi apie rudenį. Šis ruduo pirmokėlių gyvenime labai svarbus, nes nuo rugsėjo jie jau ne darželinukai, o mokiniai. Auksaspalvis, geltonas, lapinis ir kitokius pavadinimus vaikai priskyrė šiam metų laikui. Nepamiršti buvo ir rudens darbai: bulviakasis, obuolių rinkimas ir kt.

1 (1) (2) 2 (1) (2)

Klevo lapas labai panašus į vaikišką ranką. Todėl vaikai spalvino  rudens spalvomis popierines rankas. Laikas bibliotekoje greitai prabėgo. Mažieji bibliotekos draugai pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje, o kai pažins visas raideles – taps bibliotekos skaitytojais.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šeduvos bibliotekoje lankėsi Šeduvos gimnazijos pirmokai ir mokytoja Lina Paškevičienė.
  2. Vaikų gaminti rudeniški darbeliai.