Į Pradžią Filialai Naujienos Genutės Orlovos karpinių paroda

Genutės Orlovos karpinių paroda

2018-10-25

Kutiškių bibliotekoje spalio 19 dieną buvo pristatyta Genutės Orlovos karpinių paroda. Šioje parodoje eksponuojama 16  jos kurtų paveikslų.

ji1 ji2 ji3

G. Orlova yra Kutiškių kaimo gyventoja, dirbanti Radviliškio Vaižganto  progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė. Taip pat G. Orlova šio meno Kutiškių daugiafunkciniame centre kiekvieną antradienį šio meno moko gyventojus, kartu su jais karpo įvairiausius paveikslus. Tai labai kruopštus užsiėmimas, bet moterys labai nori stengiasi ir bando tai išmokti.

Karpiniai – tai liaudies meno šaka, artima grafikai, kuri atspindi originalią liaudies kūrybinę savimonę, vieno ar kito krašto etninę kultūrą. Pats karpinys – tai unikalus kūrybinis darbas iš popieriaus, sukurtas žirklių ar rėžtuko pagalba.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1–2–3. Kutiškių bibliotekoje pristatyta Genutės Orlovos karpinių paroda.