Į Pradžią Filialai Naujienos Pakalniškių bibliotekoje pristatyta gamtos fotografijų paroda

Pakalniškių bibliotekoje pristatyta gamtos fotografijų paroda

2018-10-29

lipPakalniškių bibliotekoje savo fotografijų parodą surengė Pakalniškių kaimo gyventoja Diana Špakauskienė. Ši jos surengta paroda – jau trečioji.

Diana Špakauskienė gimė ir augo Šniukonių kaime. Baigusi Šeduvos vidurinę mokyklą, mokėsi Šiaulių prekybos mokykloje, kurioje įgijo  maisto technologės specialybę. Ilgus metus dirbo Pakalniškių pagrindinėje mokykloje. O dabar Diana su vyru Giedriumi ūkininkauja.

Diana mėgsta keliauti, yra puiki kulinarė. Grožis, gamta ir fotografija – jos didžiausias pomėgis. Labiausiai mėgsta fotografuoti gamtos vaizdus, augalus, medžius, gėles. Daug turi sukaupusi fotografijų iš įvairių kelionių. Diana užaugusi gražiame gamtos prieglobstyje, todėl ir sugeba pastebėti ir įamžinti išskirtinai gražias gamtos akimirkas: šerkšną, voratinklį, rūką, pakibusį rasos lašą, saulėtekį bei kitus.

Fotografija Dianos gyvenime atsirado iš vidinio poreikio. Laisvalaikiu gamtoje dažnai gėrėdavosi įvairiais gamtos vaizdais. Norėdama įamžinti šiuos nuostabius vaizdus, ir pradėjo fotografuoti. Pasak Dianos, fotografijos vertas vaizdas trunka tik akimirką, ir, jei po ranka neturi fotoaparato, belieka tuo puikiu vaizdu tik pasigėrėti.

Šioje fotografijų parodoje eksponuojamos 24 fotografijos. Paroda Pakalniškių bibliotekoje veiks spalio-lapkričio mėn.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

1. Pakalniškių bibliotekoje savo fotografijų parodą surengė Pakalniškių kaimo gyventoja Diana Špakauskienė.