Į Pradžią Filialai Naujienos Knygelės kelionė pas Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo įstaigos auklėtinius

2018-11-19

Lapkričio 7 d. į susitikimą Sidabravo filialo bibliotekininkę Nijolę Snockienę  ir pasakų senelę Zitą Nosavičienę pasikvietė patys mažiausieji, kurie jau ne kartą lankėsi bibliotekoje. Vaikučius atlydėjo auklėtoja Emilija Bieliūnienė ir padėjėja Vida Barkauskienė.

11kol 22kol

Nešinos pilnais krepšeliais pačių gražiausių pasakėlių, pas vaikučius atskubėjo bibliotekininkė ir pasakų senelė, kuri sekė pasaką žemaitiškai. Vaikai  klausėsi ir kitų įvairių pasakų, vaidino kartu su savo draugais, kurie dar nelabai drąsiai žengia į knygų pasaulį, yra dar naujokai, savo pirmuosius metus leidžiantys darželyje. Labiausiai mažuosius domino muzikinės knygelės, iš kurių buvo galima išgirsti paukštelių garsus, labai patiko vaikams pavaidinti su megztais pasakų personažais – lėlytėmis, kurias bibliotekai padovanojo skaitytoja Danutė Skrupskelienė. Vaikams šios lėlytės labai įdomios, jie lėlytes movėsi ant savo pirštelių ir bandė vaidinti. Ir auklėtojas sužavėjo toks mažas lėlių teatriukas.

Vaikai domisi knygelėmis, todėl ši kelionė pas juos, anot bibliotekininkės, buvo prasminga. „Tikimės, kad vaikams rodydami, ką turi miestelio biblioteka, ką joje galima rasti, mes užsiauginsime skaitytojus ir lankytojus, o tai ir yra mūsų, bibliotekininkų, tikslas“, – sakė bibliotekininkė N. Snockienė.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Vaikai su pasakų senele Zita Nosavičiene ir auklėtoja Emilija Bieliūniene apžiūri naujausias knygeles, kurios atkeliavo iš Sidabravo filialo fondų.
  2. Vaikai kartu su auklėtoja Emilija Bieliūnienė ir auklėtojos padėjėja Vida Barkauskienė.