Į Pradžią Filialai Naujienos Šeduvos gimnazijos moksleiviai mokėsi filmų kūrimo meno

Šeduvos gimnazijos moksleiviai mokėsi filmų kūrimo meno

2018-11-19

Spalio mėnesį Šeduvos gimnazijoje prasidėjo kūrybinės dirbtuvės. Moksleiviai kartu su Šiaulių televizijos žurnalistu, filmų kūrėju Gediminu Beržiniu mokėsi filmų kūrimo meno. Užsiėmimai buvo organizuoti įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Medijų galimybės ir grėsmės“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

1fo 2fo

3fo 4fo

Į susitikimą moksleiviai atvyko atlikę namų darbų užduotis – filmavo, kaip jaunimas leidžia laisvalaikį, po to kartu visi montavo pačių filmuotą medžiagą. Žurnalistas G. Beržinis moksleiviams negailėjo patarimų, kaip kūrybiškiau ir įdomiau atlikti šiuos darbus.

Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms, projekto dalyviai vyko į Šiaulių televiziją, kur iš arčiau susipažino su darbu televizijoje, pamatė, kaip vyksta paruošiamieji filmavimo darbai. Ekskursijos metu moksleiviams buvo sudarytos galimybės skaityti žinias, išmėginti operatoriaus, režisieriaus bei žurnalisto darbą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šeduvos gimnazijoje vyko kūrybinės dirbtuvės su Šiaulių televizijos žurnalistu, filmų kūrėju Gediminu Beržiniu.
  2. Moksleiviai vyko į Šiaulių televiziją.

3–4. Ekskursijos metu televizijoje moksleiviams buvo sudarytos galimybės skaityti žinias, išmėginti operatoriaus, režisieriaus bei žurnalisto darbą.