Į Pradžią Filialai Naujienos Mažieji sidabraviečiai palydėjo vasarą

Mažieji sidabraviečiai palydėjo vasarą

2012-09-06

Sidabravo miestelio bibliotekoje rugsėjo 4 dieną vaikus kvietė pokalbių popietė „Ir prabėgo vasarėlė ...“

Mažieji bibliotekos skaitytojai, dalyvaudami  konkurse „Perskaičiau knygelę – išaugo lapelis“, daug skaitė ir per vasarą gerokai paaugino skaitymo „medį“ – jis taip aplipo lapeliais, kad net šakelių nebesimatė. Šios popietės metu ir suskaičiavome, kas daugiausia knygučių perskaitė – priaugino tų lapelių. Tarp aktyviausiųjų – Karina Kazlovskytė, Evelina  Batkevičiūtė, Gabija Daraškaitė, Gabija Andriulytė ir dar daug kitų. Pasidžiaugėme, kad vaikai mėgsta skaityti, o beskaitydami randa ir kitų pramogų. Renginio metu nusprendėme vaidinti lietuvių liaudies pasaką „Ropė“ ir ja pradžiuginti pačius mažiausius draugus. Vaikai pakviesti  lenktyniauti  su „Pelyte – knygų graužike“, kuri rudenį  įsitaiso bibliotekoje ir skatina vaikus skaityti, gražiai elgtis. Vaikai savo gerus darbus užrašinės ant lapelių ir dės pelytei į „Gerų darbų maišelį“, kad paskui juos suskaičiuotų Kalėdų senelis.

Popietėje pagirti vaikai skaitytojai, kurie moka gerbti  vienas kitą, mylėti knygą, domėtis naujomis technologijomis. Bibliotekoje veikiantis „Smalsučių klubas“ tądien pasipildė naujais nariais, kurie pasiryžę vaidinti, piešti, skaityti ir kitaip aktyviai veikti.

Tėvai, mokykla, biblioteka – mes visi kartu ir galime vaikams padėti augti aktyviais, ugdyti naują skaitytojų kartą ir gražią savo pamainą.

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė

Autorės nuotraukos

Sidabraviečių vaikų perskaitytų knygelių „medis“