Į Pradžią Filialai Naujienos Palonų bibliotekoje atidaryta paroda „Prikelti antram gyvenimui“

Palonų bibliotekoje atidaryta paroda „Prikelti antram gyvenimui“

2018-12-19

Gruodžio 17 d. Palonų bibliotekoje vyko 25-asis parodos „Prikelti antram gyvenimui“ atidarymas. Šioje parodoje eksponuojami medžio drožėjo bei keramikos darbų puoselėtojo Aleksandro Filipavičiaus ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokytojos Birutės Banienės darbai iš molio bei medžio.

palo1

palo2 palo3

Lankytojai, apžiūrėję parodą ir pasisėmę įkvėpimo, sėdo prie bendro stalo. Vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu kiekvienas dalyvis, pasinėręs į savo fantazijas, lipdė iš molio įvairius daiktus. Snieguotą žiemos dieną praskaidrino šilti ir jaukūs tautodailininkų pasakojimai bei patarimai, kaip savo rankomis sukurti grožį.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Iš kairės: Palonų bibliotekininkė Regina Klimavičienė, medžio drožėjas bei keramikos darbų puoselėtojas A. Filipavičius ir mokytoja B. Banienė.

2–3. Vyko edukacinis užsiėmimas – susirinkę iš molio lipdė įvairius daiktus.