Į Pradžią Filialai Naujienos Adventas – laukimo metas

Adventas – laukimo metas

2018-12-31

Visą gruodžio mėnesį, kiekvieną savaitę, Pakalniškių kaimo bibliotekoje šurmuliavo mažutėliai nykštukėliai. Bibliotekoje vyko adventiniai skaitymai „Adventas – laukimo metas”. Skaitymuose dalyvavo Pakalniškių pagrindinės mokyklos darželio grupės „Žiedeliai“ vaikučiai su auklėtoja Laima Didaronkiene ir auklėtojos padėjėja Ligita Vorobjova. Skaitymų metu vaikams buvo pasakojama apie Adventą, apie Kalėdų laukimą. Auklėtoja Laima Didaronkienė vaikams pasakojo apie Advento vainiką, degamų keturių žvakių prasmę, kitus adventinius papročius.

jol1 jol2 jol3 jol4

Auklėtojos ir bibliotekininkė vaikams skaitė eilėraščius apie vėlyvą rudenį, apie žiemą, Adventą, Kūčias ir Kalėdas. Skaitymų metu vaikai bibliotekoje dirbo įvairius darbelius, žaidė žaidimus, dainavo daineles, minė mįsles, puošė gerų darbų eglutę, ruošė adventinių darbelių parodėles bibliotekoje. Taip nepastebimai ir prabėgo keturios adventinės savaitės ir keturi vaikučių apsilankymai bibliotekoje. Paskutiniojo apsilankymo metu vaikams buvo perskaityta labai graži ir spalvinga knygelė „Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi“. O vaikai suvaidino pasakėlę „Pirštinė“, kurią ruošėsi parodyti Kalėdų seneliui kalėdinės šventės metu mokykloje.

Vaikams ir auklėtojoms bibliotekininkė padėkojo už gražų bendradarbiavimą, įteikė saldžias dovanėles ir palinkėjo gražių ir linksmų šv. Kalėdų.

Viešosios bibliotekos informacija ir Ligitos Vorobjovos nuotraukos

1. Pakalniškių bibliotekoje vyko advetiniai skaitymai „Adventas – laukimo metas”.
  2. Visą mėnesį bibliotekoje lankėsi mažieji nykštukai, jie kūrė įvairius rankdarbius.
  3. Vaikai suvaidino pasakėlę „Pirštinė“.
  4. Vaikai džiaugiasi savo pagamintais atvirukais