Į Pradžią Filialai Naujienos Parodos „Molis suveda ir sušildo“ pristatymas Beinoravos bibliotekoje

Parodos „Molis suveda ir sušildo“ pristatymas Beinoravos bibliotekoje

2018-12-31

Žiemiškai žvarbią gruodžio 19 d. popietę Beinoravos bibliotekoje buvo šilta ir jauku. Čia vyko Radviliškio krašto tautodailininkų Aleksandro ir Albinos Filipavičių bei Birutės Banienės keramikos darbų parodos „Molis suveda ir sušildo“ pristatymas. Darbų autoriai susirinkusiems papasakojo apie visą kūrybos procesą, kurio metu molis virsta nuostabiais keramikos darbais.

vid1 vid2 vid3

Antroje popietės dalyje svečiai vedė edukacinį užsiėmimą. Jo metu visi susirinkusieji galėjo nusilipdyti iš molio po sau patinkantį darbelį. Į šią įdomią veiklą įsitraukė suaugę ir vaikai. Kas lipdė vazelę, kas pieštukinę, kas lėkštelę, o kas linksmą pakabuką.

Nuoširdus bendravimas, pozityvi ir puiki nuotaika sukūrė šiltą ir jaukią aplinką, kurioje norėjosi pasilikti kuo ilgiau.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Beinoravos bibliotekoje svečiai pasakojo apie keramikos darbų kūrybą.
  2. Birutė Banienė mokė mergaites, kaip nusilipdyti lėkštelę.
  3. Kiekvienas popietės dalyvis galėjo nusilipdyti sau po dovanėlę.