Į Pradžią Filialai Naujienos Šeduvoje paminėtas Knygos mylėtojų klubo įkūrimo 20 metų jubiliejus

Šeduvoje paminėtas Knygos mylėtojų klubo įkūrimo 20 metų jubiliejus

2019-03-07

Klubas įkurtas 1999 m. vasario mėn. Pirmajame susirinkime dalyvavo 20 įvairių profesijų žmonių. Metams bėgant, narių skaičius tai padidėdavo, tai sumažėdavo. Daugelis per tą laiką išėjo anapilin, tačiau į klubo veiklą įsijungdavo nauji nariai.

kkk4 kkk5 kkk6

Renginį vedė Aldona Pilitauskienė ir Milda Jagučianskienė. Jos skaitė literatūrinę kompoziciją apie knygas, jų reikalingumą žmogui. Bibliotekininkė Regina Juknienė supažindino su klubo istorija. Parengta paroda, kurioje nuotraukos iš renginių, įvairių susitikimų. Rodytos skaidrės, jose užfiksuotos per 20 metų nuveiktų darbų akimirkos.

Klubiečius su gimtadieniu pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Kostas Dočkus ir Vida Skarelienė, pagyvenusių žmonių klubas ,,Svajokliai“, Šeduvos kultūros ir amatų centro atstovai, ilgametės klubo narės mokytojos  Aldonos Valterienės dukros iš Klaipėdos. Visus linksmino muzikinė grupė „Šlamutis“ iš Kauno ir  lūpinės armonikėlės virtuozas Rimantas Balčiūnas.

Padėkota klubo nariams už paramą, dalyvavimą įvairiuose renginiuose, supratingumą, kurių dėka klubas gyvuoja taip ilgai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šeduvos miesto bibliotekoje vyko popietė „Skubėdamas laikas neša metus“, skirta Knygos mylėtojų klubo įkūrimo 20-mečiui.
  2. Muzikinė grupė „Šlamutis“.
  3. Ilgametės Knygos mylėtojų klubo narės Aldonos Valterienės dukros Elena (pirmoje eilėje iš kairės) ir Emilija.