Į Pradžią Filialai Naujienos Poezijos knygos pristatymas

Poezijos knygos pristatymas

2019-04-10

Balandžio 3 d. Šiaulėnų miestelio bibliotekos skaitytojai rinkosi į susitikimą su garbiais svečiais, kurie pristatė naują kraštietės Ritos Dambrauskaitės poezijos knygą „Vėją glaudžiu ir laukus“. Knygos pristatymo renginyje visus žavėjo išraiškingas aktorės Gražinos Urbonaitės eilių skaitymas, betarpiškas bendravimas su klausytoju. Knygos sudarytojas Alvidas Jancevičius pasidžiaugė, jog premjeriniai knygos pristatymai vyksta Ritos Dambrauskaitės gimtinėje. Šiaulėnuose Rita praleido jaunystės metus, čia ji baigė vidurinę mokyklą ir nuo čia prasidėjo jos kūrybinis kelias. Jos išvaikščiotuose takuose įsispaudė dar viena gili pėda, kuri išliks ateities kartoms jautriuose eilėraščiuose.

vida1 vida2 vida3

Vakarą paįvairino jaunimo teatro aktorė Jonė Dambrauskaitė. Ji atliko keletą dainų, sukurtų pagal Ritos Dambrauskaitės eilėraščius.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šiaulėnų bibliotekininkė su knygos sudarytoju Alvidu Jancevičiumi, aktorėmis Jone Dambrauskaite ir Gražina Urbonaite.
  2. Aktorė Gražina Urbonaitė skaito Ritos Dambrauskaitės kurtus eilėraščius.
  3. Jaunimo teatro aktorė Jonė Dambrauskaitė atliko dainas, sukurtas pagal Ritos Dambrauskaitės eilėraščius.