Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė „Kitoks knygos pasaulis“

Popietė „Kitoks knygos pasaulis“

2019-04-18

Šiandien yra labai svarbu kalbėti apie vertybes, kurios yra mūsų laimės pamatas. Vertybės tik tada tampa vertingos, kai yra atpažįstamos ir puoselėjamos. Pasaulis kupinas įdomybių ir netikėtumų. Ar esate pasiruošę keliauti į nuostabų ir spalvotą pasaulį? „Kitoks knygos pasaulis“ – tai popietės tema, kuri vyko Šeduvos bibliotekoje. Renginys buvo skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai.

pop 1 pop 2 pop3

Popietės dalyviai buvo kviečiami į knygą pažvelgti kiek kitaip. Rašytoja, kūrybinės jogos vadovė Monika Domeikienė Šeduvos gimnazijos 2 klasės moksleiviams pristatė knygą „Kitoks pasaulis“. Šioje knygelėje daug spalvotų iliustracijų su užduotimis, kurios moko vaiką savarankiškumo, padeda suvokti draugystės reikšmę. Autorė kalbėjo su vaikais apie žmogiškąsias vertybes, kaip jie vertina ir supranta drąsą, nuoširdumą, atsakingumą, pagarbą, savarankiškumą. Paskui vaikai piešė savo laimės žemėlapį ir bandė iš kvapų atspėti spalvas.

Po renginio kiekvienas galėjo įsigyti autorės knygutę su autografu.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1–2. Rašytoja, kūrybinės jogos vadovė Monika Domeikienė Šeduvos gimnazijos 2 klasės moksleiviams pristatė knygą „Kitoks pasaulis“.

3. Knygos autorė su vaikais kalbėjo apie vertybes.