Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė, skirta Maironiui

Popietė, skirta Maironiui

2012-12-18

Šeduvos miesto biblioteka Maironio jubiliejaus paminėjimu užbaigė šių metų savo  renginius.

Į bibliotekoje surengtą didžiajam tautos dainiui skirtą popietę susirinko skaitytojai, Šeduvos globos namų gyventojai. Renginį „Gal poezijos naują pasemčiau šaltinį, tik ne tą kasdieninį“ Maironio eilėmis pradėjo Šeduvos gimnazijos mokiniai. Po to vyko mokytojos V. Diržinauskienės ir gimnazistės I. Sipavičiūtės  diskusija apie jaunimo ir vyresniosios kartos požiūrį į Maironio kūrybą. E.Skukauskas atliko keletą dainų pagal Maironio eiles.

Varžytasi ir „Protų kovose“. Dalyviai buvo padalyti į dvi  komandas. Klausimai siejosi su Maironio gyvenimu. Nors ne visus pavyko  atsakyti, tačiau  sužinota daug  įdomių detalių apie šią iškilią asmenybę.

Regina Juknienė,

Šeduvos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė