Į Pradžią Filialai Naujienos Adventiniai renginiai bibliotekose

Adventiniai renginiai bibliotekose

2012-12-31

Gruodžio 17 d. Pavartyčiuose įvyko bibliotekos ir mokyklos-darželio renginys ,,Per tylųjį adventą...“ Skambėjo mintys apie adventą, mokinių, kuriuos paruošė pradinių klasių mokytojos Vilma Digimienė ir  Ingrida Kasperavičiūtė, deklamuojami posmai.

Renginyje dalyvavo Radviliškio viešosios bibliotekos renginių organizatorė Vilma Merkytė. Ji susirinkusius mokinius ir jų tėvelius supažindino su senaisiais advento papročiais, padainavo kalėdinių dainų.

Renginio pabaigoje mokiniai su savo mokytojomis sudėliojo adventinį vainiką.

Tą pačią dieną panašus renginys kvietė ir Pakalniškių kaimo bibliotekoje. Ir ten proginių dainų atliko, apie adventinius papročius papasakojo Vilma Merkytė. Be to, į šventę „Uždekim širdyje Kalėdų žvakelę“ atvykę kaimo gyventojai galėjo pasigėrėti baisogalietės Zinaidos Butkevičienės tapybos paroda religine tematika.

Pasibaigus renginiui visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, pabendrauti.

Nijolė Bertulienė, Ramutė Smailienė,

Pavartyčių ir Pakalniškių bibliotekų vyresniosios bibliotekininkės