Į Pradžią Filialai Naujienos Aukštelkų bibliotekoje – garsinis pasakų skaitymas

Aukštelkų bibliotekoje – garsinis pasakų skaitymas

2013-01-24

Sausio 23 d. Aukštelkų bibliotekos mažiesiems skaitytojams suorganizuota popietė  „Užburta pasakų  karalystė“. Į ją atvyko priešmokyklinės bei pirmosios klasių mokiniai su mokytoja S. Bulzgiene.

Popietė prasidėjo pokalbiu apie žinomas ir labiausiai vaikų mėgstamas pasakas.

Mokiniams buvo pristatytos bibliotekos naujai gautos knygutės, paskaitytos dvi pasirinktos pasakos. Išklausę jas mažieji dalijosi mintimis apie šių pasakų herojus bei jų patirtus nuotykius.

Vėliau vaikai spalvino piešinius, dėliojo dėliones, kuriuose pavaizduoti ką tik skaitytų pasakų veikėjai. Labiausiai jiems patiko knygelės su stebuklingais garsais, kur paspaudus mygtuką galima išgirsti pasakų veikėjų balsus bei smagias melodijas.

Renginio dalyviai buvo  aktyvūs, tąkart nestigo geros nuotaikos ir  vaikiško juoko.

Asta Rudaitienė,

Aukštelkų filialo vyresnioji bibliotekininkė