Į Pradžią Filialai Naujienos Paroda, nustebinusi išradingumu

Paroda, nustebinusi išradingumu

2013-02-11

Visą sausio mėnesį Beinoravos bibliotekoje kvietė beinoraviečių rankdarbių paroda.

Dvejus metus vaikai ir suaugusieji rinkdavosi į rankdarbių popietes  bibliotekoje. Ši paroda – atspindys to, ką išmokome tų popiečių metu. Tai – pynimo iš laikraščių, dekupažo ant medžio, stiklo darbai, papuošalai iš vilnos, medžiagos bei karoliukų, austos juostelės, atvirukai iš popieriaus. Savo darbus parodai pristatė Otilija Aven, Nijolė Gadliauskienė, Romualda Venskūnaitė, Milda Milkienė, Rima Lukoševičiūtė, Zita Kriaučiūnienė, Ilona Červonikovienė, Akvilė Lukoševičiūtė, Aistė Janeliūnaitė, Vaida Janeliūnaitė, Monika Blinkevičiūtė, Akvilė Salikaitė, Radasta Bieliūnienė, Saulė Bieliūnaitė, Liveta Petraitytė, Rūta Jelinskienė, Gabrielė Bazaraitė, Greta Bazaraitė.

Parodos lankytojai stebėjosi kaimo žmonių išmone ir išradingumu, panaudojant senus laikraščius, žurnalus, reklaminius bukletus, tuščią stiklo tarą, senų baldų, rakandų atnaujinimu naudojant dekupažo techniką.

Rima Lukoševičiūtė,

Beinoravos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė