Į Pradžią Filialai Naujienos Rankdarbių paroda kaimo bibliotekoje

Rankdarbių paroda kaimo bibliotekoje

2013-03-04

Pakalniškių kaimo bibliotekoje savo pirmąją rankdarbių parodą surengė kaimo gyventoja Laimutė Bartkuvienė.

Laimutė Bartkuvienė gimė 1967 metais Panevėžio rajone, Druseikių kaime. Mokėsi Druseikių pradinėje ir Naujamiesčio vidurinėje mokyklose. Nuo 1983 metų gyvena Radviliškio rajone, Pakalniškių kaime. Baigusi Šeduvos vidurinę mokyklą, įstojo į Kauno A. Kvedaro miškų technikumą, jame įgijo apželdintojos specialybę. Dabartiniu metu dirba Pakalniškių pagrindinėje mokykloje. Pats mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas – rankdarbiai. Neria vąšeliu, mezga virbalais, siuvinėja. Rankdarbiais pradėjo domėtis jau sukūrusi šeimą. Yra savamokslė, visų šių darbų išmoko pati. Daug rankdarbių turi sukaupusi namuose, dovanoja vaikams, giminaičiams, draugams.

Ramutė Smailienė,

Pakalniškių filialo vyresnioji bibliotekininkė