Į Pradžią Filialai Naujienos Paminėta vaikiškos knygos diena

Paminėta vaikiškos knygos diena

2013-04-05

Raudondvario bibliotekoje balandžio 2-ąją paminėjome Tarptautinę vaikiškos knygos dieną. Vaikams tąkart priminta, kad ši diena – H. K. Anderseno gimtadienis, o tuo pačiu nuo 1967 metų švenčiama ir vaikiškos knygos diena.

Šiais metais teisė kurti plakatą ir kreipimąsi į skaitytojus atiteko Jungtinių Amerikos Valstijų IBBY skyriui, kuris kreipėsi Pat Mora sukurtu eilėraščiu ,,Skaitymo džiaugsmas“. Tas eilėraštis renginyje vaikams ir buvo perskaitytas. Bibliotekos jaunieji bičiuliai taip pat pakviesti aktyviai skaityti knygeles. O kadangi  buvo ką tik praėjusios šv. Velykos, vaikai prisinešė margučių, juos ridenome, rinkome gražiausią, stipriausią. Po linksmų varžybų vaišinomės susineštais velykiniais kiaušiniais, arbata.

Dara Bagušienė,

Raudondvario bibliotekos vyresnioji  bibliotekininkė